Rodinné domy Hustopeče

Rodinné domy Hustopeče

Krásné a klidné prostředí mimo ruch velkoměsta, centrum města s veškerými službami 10 minut chůze. V těsné blízkosti rekreační oblasti Nové Mlýny a Pálava. Výborné napojení na IDS JMK (autobus i vlak), střed Brna dostupný autem za 30 minut. V Hustopečích je také mateřská, zakladní i střední škola.

Místo k bydlení pro ty, kterým záleží na kvalitě života.

Hustopeče mapa

 Více informací o Hustopečích.

Dům v Hustopečích

Udělejte si lepší představu o dispozici domu pomocí virtuální prohlídky. Prohlídku zobrazíte kliknutím na obrázek.

Jak probíhají stavební práce v Hustopečích?

Domy v Hustopečích jsou zkolaudovány a mají své spokojené obyvatele. Projekt je dokončen.

 

Stav ke dni 14.2.2016.

Vizualizace domu LINEAR 315

 

Pro zobrazení galerie klikněte na obrázek

Hustopeče

Nová výstavba nabízí ideální kombinaci klidného prostředí, rekreační oblasti Pálava a současně krátké dojezdové vzdálenosti do Brna. Příjemná a klidná lokalita nabízí překrásné výhledy na mandloňové sady a vinice. Pozemky se nacházejí v nově vznikající obytné zóně v Hustopečích, kde budou převládat rodinné domky.

Překvapí Vás, jak lehce je dostupná občanská vybavenost. V krátké docházkové vzdálenosti (cca 5 minut chůze) je mateřská, základní a umělecká škola. Centrum města s nákupní zónou a lékařskými službami je vzdáleno pouze 10 minut vycházkové chůze. Součástí vznikající obytné zóny jsou nově vybudovaná dětská hřiště a sportoviště. Hustopeče jsou jednoduše dostupné autem po rychlostní komunikaci. V úplném středu Brna jste za pouhých 30 minut (tedy rychleji, než z některých brněnských sídlišť), jižního okraje dosáhnete za pouhých 15 minut. Hustopeče jsou zařazeny do systému integrované dopravy IDS JMK, do kterého jsou zapojeny vlakovou i autobusovou dopravou. Břeclav, a hranice s Rakouskem, je vzdálena necelých 30 minut jízdy autem.

 Máte zájem o prohlídku? Jsme tu pro Vás!

Naše projekty

Zaujal Vás některý? Naši makléři jsou připraveni odpovědět Vám na všechny otázky.