Zlatá pole ve Slatině

Zlatá pole ve Slatině

Lokalitu „Zlatá pole ve Slatině“ naleznete v klidné okrajové části Slatiny směrem na Šlapanice, mimo ruch hlavních silnic. Je obklopená rozlehlými poli, která dávají jistotu pohody a klidu i do budoucna.

Na II. etapu výstavby projektu Zlatá Pole ve Slatině je v současné době uvalena stavební uzávěra, která celou realizaci projektu blokuje. V současné době se tak další prodej nemovitostí tohoto projektu zastavil.

Děkujeme za pochopení.

Rodinný dům LINEAR 315

Samostatně stojící rodinný dům LINEAR 315 bez podsklepení je vhodný do rovinatého, případně mírně svažitého terénu. Je to dům střední velikostní kategorie určený pro 4 člennou rodinu. Přízemí rodinného domu je rozděleno na denní a noční část. Denní část tvoří kuchyň s komorou, obývací pokoj s jídelnou a samostatné WC. Noční část tvoří dva dětské pokoje, ložnice rodičů, koupelna s WC a technická místnost. Z obývacího pokoje vede výstup na terasu.

V projektu jsou navrženy klasické stavební materiály: stěny z keramických bloků, strop z velkoprofilových trámů, střecha je plochá s fólií PVC. Dům lze individuálně přizpůsobit Vašim požadavkům.

Pohledy ze stran

 

Základní informace a půdorys

Linear 315 - půdorys

 

Termín zahájení: březen 2016
Užitná plocha domu: 107 m2
Plocha pozemku: od 400 m2

Všechny RD vyprodány

Co získáte pořízením této nemovitosti?

    Nízkoenergetický dům (třída B)

    Moderní vzhled

    Projektová a stavební dokumentace v ceně

    Funkční a prověřené uspořádání

    Klasické stavební materiály

    Kompletní infrastrukturu a pozemek v ceně

Brno Slatina

Brněnská městská část Slatina s bohatou historií leží na východním okraji města. Nabízí obyvatelům veškerou vybavenost (mateřské školy, základní školy, poštu, obchody, restaurace, sportovní areály) i tradiční oslavy. Linkami trolejbusů č. 31, 33 a autobusem č. 75 je zajištěna pohodlná a přímá dostupnost do centra města. Zastávka MHD je 5 minut chůze. Autobus č. 78 je přímým spojením s jedním z největších nákupních a zábavních center v České republice Olympia. Dálnice D1 i letiště Brno jsou v krátké dojezdové vzdálenosti.

Nabízenou lokalitu „Zlatá pole Slatina“ naleznete v klidné okrajové části Slatiny směrem na Šlapanice, mimo ruch hlavních silnic. Je obklopená rozlehlými poli, která dávají jistotu pohody a klidu i do budoucna.

V blízkém okolí se nachází hned několik výjimečných přírodních lokalit. Národní přírodní památka Stránská skála, skalní útvar vhodný pro procházky s výhledem na Brno. Mariánské údolí, vyhledávané a oblíbené místo pro aktivní i pasivní odpočinek (cyklotrasy, sportovní areály, výletní restaurace, mlýny, dětská hřiště). Údolím protéká potok Říčka, na kterém je vybudováno 5 vodních nádrží, nachází se zde několik volně přístupných jeskyní, je vhodné pro krátkou procházku i celodenní výlet.

Lokalita „Zlatá pole Slatině“ nabízí samostatně stojící přízemní nízkoenergetické rodinné domy střední velikostní kategorie vhodné pro 4 člennou rodinu.

 Máte zájem o prohlídku? Jsme tu pro Vás!

Naše projekty

Zaujal Vás některý? Naši makléři jsou připraveni odpovědět Vám na všechny otázky.